Registrace - Konference IT Governance 2020

Ubytování

Ubytování není zahrnuto v ceně konferenčního poplatku. Pokud si přejete být ubytován/a v hotelu Quality Hotel Ostrava City, Ostrava, kde se koná konference, vyplňte prosím následující tabulku.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a parkování.
Rezervaci ubytování zajišťuje kancelář ISACA Czech Republic Chapter.

Členství

Uveďte pro získání slevy z konferenčního poplatku.

Konferenční poplatek

Konferenční poplatek zahrnuje vstup na oba dny odborné konference a na společenský večer s rautem a dále konferenční materiály a občerstvení včetně čtvrtečního oběda. Ubytování není zahrnuto v ceně.

Po obdržení vaší registrace, vám bude vystavena zálohová faktura se splatností 7 dní. Po přijetí platby ve výši konferenčního poplatku a popř. za ubytování včetně DPH na náš bankovní účet Vám bude vystaven a zaslán daňový doklad spolu s potvrzením účasti.

Při stornování účasti do 31. 9. 2020 je účtován manipulační poplatek ve výši 3.500 Kč. Po tomto termínu je účtován storno poplatek ve výši 5.000 Kč. Pět dní před konáním konference již není stornování účasti možné. Je možné nahradit účast jiným zástupcem bez dalšího poplatku.

Pokud vám nebude doručen daňový doklad do deseti pracovních dnů od uhrazení faktury, prosím kontaktujte kancelář e-mailem na adresu konference@isaca.cz.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na tel. +420 602 244 120 nebo emailem na adresu info@isaca.cz.

Ještě jednou Vám děkujeme za registraci a těšíme se na setkání s Vámi,

Programový výbor konference