ISACA CRC archiv akcí

Klubový večer: Zkušenosti s phishingovými testy a s vyšetřováním phishingových útoků

ISACA CRC Vás zve na klubový večer, který se koná dne 24. září 2019 od 16.30 hod. na téma Zkušenosti s phishingovými testy a s vyšetřováním phishingových útoků.

O zkušenosti s phishingovými testy se s námi podělí Milan Habrcetl a o zkušenosti s vyšetřováním phishingových útoků s finanční motivací útočníka Jan Kopřiva, oba z Alef Nula. Následovat bude panelová diskuse.

Klubový večer: Umělá polointeligence v detekci a zvládání KBI

ISACA Czech Republic Chapter Vás zve na klubový večer na téma "Umělá polointeligence v detekci a zvládání KBI", který se koná dne 25.6. 2019 od 16.30 v konferenčním centru EY, Florentinum, Na Florenci 15, Praha 1.

 

Klubový večer: COBIT 2019 & ITIL4

 

ISACA Czech Republic Chapter spolu s itSMF pořádá klubový večer na téma "COBIT 2019 & ITIL4", který se koná dne 28.5. 2019 od 16.30 v konferenčním centru PricewaterhouseCoopers, City Green Court, Hvězdova 2c, Praha 4.

Přednášky se budou věnovat hlavním myšlenkám inovovaných metodických přístupů a rozdílům oproti předchozím verzím. V panelové diskuzi se pak zaměříme na porovnání obou přístupů a směrů jejich rozvoje.

Povánoční setkání ISACA CRC

Zveme Vás na povánoční setkání členů ISACA CRC, které se koná v konferenčním centru KC City v Praze dne 5.2. 2019 od 17.30.

Těšíme se na viděnou!

Výbor ISACA CRC

Klubový večer: Agile a DevOps - Motivace, praxe, mýty a (ne)výhody

Klubový večer: Bezpečnost průmyslových a řídících systémů

ISACA CRC Vás zve na klubový večer "Bezpečnost průmyslových a řídících systémů", který se bude konat dne 19.6. 2018 od 16.30 v Praze. V průběhu večera se seznámíme se základními koncepty, o které se opírá bezpečnost průmyslových a řídících systémů, a upozorníme na hlavní problémy, se kterými se se bezpečnost těchto systémů potýká.

Máte-li zájem o účast, pošlete nám prosím email.

Děkujeme a těšíme se na viděnou s Vámi.

Výbor ISACA CRC

Klubový večer: PSD2 - směrnice EU

ISACA CRC Vás zve na klubový večer "PSD2 - směrnice EU", který se bude konat dne 15.5. 2018 od 16.30 v Praze. V průběhu večera se seznámíme s hlavními regulatorními změnami v souvislosti se směrnicí PSD2, jaké změny přináší a jejich dopad na bankovní trh.

Klubový večer: Kybernetická bezpečnost verze 2018

Zveme Vás na další klubový večer, který se koná dne 6.3. 2018 od 16.30 na téma Kybernetická bezpečnost verze 2018. Přednášku o hlavních změnách legislativního rámce kybernetické bezpečnosti, které se promítnou do našeho právního řádu v tomto roce přednese Adam Kučínský z Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Panelovou diskusi bude moderovat Luděk Novák a účastní se jí kromě přednášejícího další hosté: Martin Konečný (NÚKIB), Karel Macek (MPSV) a Vladimír Rohel (NAKIT).

IT Governance: "Důvěra, soukromí & rizika"

ISACA CRC připravuje další, již XV. ročník konference IT Governance, tentokrát na téma Důvěra, soukromí & rizika. Konference se letos bude konat v Olomouci. Termín konference je 17.10. - 19.10. 2017, rezervujte si prosím tento termín, program budeme zveřejňovat v průběhu léta. Děkujeme a těšíme se na viděnou!

 

 

Klubový večer: Legislativní džungle

Zveme Vás na další klubový večer, který se koná v prostorách společnosti
CETIN, Olšanská 6, P3 dne 26.9. 2017 od 16.30. Tématem klubového večera je Legislativní džungle. Přednášku o tom, jak se v této džungli neztratit bude mít Richard Otevřel a Dalibor Dvořák (Havel & Holásek Partners). Do panelu se pak k přednášejícím přidá ještě Alena Kučerová (F.S.C. Bezpečnostní poradenství), Martin Leskovjan (Citadelo) a Pavel Vondruška (CETIN).