Klubový večer: Krize frameworků? Jak tedy dnes řídit IT?

 

Zveme Vás na klubový večer Krize frameworků? Jak tedy dnes řídit IT?, který se koná dne 19.9. 2023 od 16.30 v Praze.

Přednášející:

  • Martin Vitouš, Accredited trainer COBIT®, ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, DASA DevOps, Practical Kanban, VSM, Business Simulations; ict-123.com
  • Adam Lescisin, CAMS, Tech Strategy & Advisory Practice Lead; Accenture

  • Večerem Vás provede Jan Krob; Accenture.

Navazujeme tímto na náš červnový klubový večer. V IT světě se pohybují převážně logicky a systematicky pracující lidé. To vede k tomu, že na základě výsledků práce vznikají různá doporučení, standardy a rámce, podle kterých se můžeme řídit. Bohužel jich je hodně a nové stále přibývají. No a protože neexistuje jeden, který by vyřešil všechny naše problémy a na druhou stranu nemůžeme použít všechny, je potřeba si říct, který z nich je primární. Dostáváme se tedy ke klíčové úloze IT governance a rámci COBIT, který nám doporučuje, jak si ve své firmě IT Governance systém vytvořit a zavést. Na základě využití IT Governance (COBIT) si můžeme stanovit priority a vybrat příslušné doporučení, standard, nebo rámec.

Jak si na základě toho vytvořit ve firmě fungující systém řízení IT? Jaké přínosy to může mít? A jaká rizika tam hrozí?

Ve druhé přednášce se podíváme, jak se na IT a jeho strategii dívají velké společnosti v době cloudů, rychlých businessů, velkých provozních nákladů a složitých transformací, které nemají klasickou optikou pozitivní business case.

Prosíme registrujte se co nejdříve zde.