ISACA CRC archiv akcí

Povánoční setkání ISACA CRC

Zveme Vás na povánoční setkání členů ISACA CRC, které se koná v konferenčním centru KC City v Praze dne 5.2. 2019 od 17.30.

Těšíme se na viděnou!

Výbor ISACA CRC

Klubový večer: Agile a DevOps - Motivace, praxe, mýty a (ne)výhody

Klubový večer: Bezpečnost průmyslových a řídících systémů

ISACA CRC Vás zve na klubový večer "Bezpečnost průmyslových a řídících systémů", který se bude konat dne 19.6. 2018 od 16.30 v Praze. V průběhu večera se seznámíme se základními koncepty, o které se opírá bezpečnost průmyslových a řídících systémů, a upozorníme na hlavní problémy, se kterými se se bezpečnost těchto systémů potýká.

Máte-li zájem o účast, pošlete nám prosím email.

Děkujeme a těšíme se na viděnou s Vámi.

Výbor ISACA CRC

Klubový večer: PSD2 - směrnice EU

ISACA CRC Vás zve na klubový večer "PSD2 - směrnice EU", který se bude konat dne 15.5. 2018 od 16.30 v Praze. V průběhu večera se seznámíme s hlavními regulatorními změnami v souvislosti se směrnicí PSD2, jaké změny přináší a jejich dopad na bankovní trh.

Klubový večer: Kybernetická bezpečnost verze 2018

Zveme Vás na další klubový večer, který se koná dne 6.3. 2018 od 16.30 na téma Kybernetická bezpečnost verze 2018. Přednášku o hlavních změnách legislativního rámce kybernetické bezpečnosti, které se promítnou do našeho právního řádu v tomto roce přednese Adam Kučínský z Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB). Panelovou diskusi bude moderovat Luděk Novák a účastní se jí kromě přednášejícího další hosté: Martin Konečný (NÚKIB), Karel Macek (MPSV) a Vladimír Rohel (NAKIT).

IT Governance: "Důvěra, soukromí & rizika"

ISACA CRC připravuje další, již XV. ročník konference IT Governance, tentokrát na téma Důvěra, soukromí & rizika. Konference se letos bude konat v Olomouci. Termín konference je 17.10. - 19.10. 2017, rezervujte si prosím tento termín, program budeme zveřejňovat v průběhu léta. Děkujeme a těšíme se na viděnou!

 

 

Klubový večer: Legislativní džungle

Zveme Vás na další klubový večer, který se koná v prostorách společnosti
CETIN, Olšanská 6, P3 dne 26.9. 2017 od 16.30. Tématem klubového večera je Legislativní džungle. Přednášku o tom, jak se v této džungli neztratit bude mít Richard Otevřel a Dalibor Dvořák (Havel & Holásek Partners). Do panelu se pak k přednášejícím přidá ještě Alena Kučerová (F.S.C. Bezpečnostní poradenství), Martin Leskovjan (Citadelo) a Pavel Vondruška (CETIN).

Klubový večer: CYBER PUNK Party

ISACA CRC pořádá dne 6.6. 2017 od 16.30 ve Florentinu, prostorách společnosti EY, další klubový večer, tentokrát na téma CYBER PUNK.

 

CYBER PUNK PARTY:
Bitcoin je retro - budoucnost patří plně anonymním kryptoměnám!
Deep Web a necenzurovaný Internet
Anonymizace IP adresy a skrytí identity uživatele

 

Klubový večer: Ochrana osobních údajů a nové nařízení GDPR

ISACA CRC připravuje další klubový večer na téma Ochrana osobních údajů a nové nařízení GDPR, který se uskuteční dne 28.3. 2017 od 16.30 v prostorách společnosti EY ve Florentinu, Praha 1.

Klubový večer: Povánoční setkání a valná hromada sdružení

ISACA CRC pořádá dne 22.2. 2017 od 16.30 v Konferenčním centru City, Na Strži 1702/65, Praha 4 valnou hromadu sdružení a povánoční setkání členů. Na programu je přednáška pana Yvese Le Rouxe, ISACA Privacy Guidance Task Force Chairman na téma ISACA Privacy Principles and Program Management Guide Overview, dále Strategie ISACA CRC pro rok 2017, se kterou nás seznámí Petr Hujňák, prezident ISACA CRC, dále je na programu valná hromada - schválení změny stanov a neformální část večera pro členy ISACA CRC.